נעים להכיר: הום סטיילינג

רוצים לשתף?

האם פעם שמתם לב שכשאנחנו נראים טוב – אנחנו מרגישים טוב וכך יותר אנשים רוצים להיות בקרבתנו? אותו הדבר עובד גם בתחום הלבשת הבית – הום סטיילינג; אם אחרי יום עבודה ארוך אתם נכנסים הבייתה ולא נהנים מהתחושה שעוטפת אתכם, הגעתם למקום הנכון! הום סטיילינג נכון יעזור לכם להפוך את הסלון השומם לחדר אירוח צבעוני ומזמין, את חדר השינה לחמים ונעים ועוד.

הום סטיילינג לשיפור מצב הרוח

הום סטיילינג הוא שילוב פרופורציונאלי בין צבעים, טקסטורות וסגנונות היוצר הרמוניה נעימה בבית. מטרת העל בהום סטיילינג לבית הוא לממש את מלוא הפוטנציאל החבוי בו; בעזרת הום סטיילינג נכון ניתן להבליט את יתרונות הבית ולטשטש עקבות לחסרונותיו באמצעות פתרונות מגוונים (אחסון, שילובי צבעים נכונים וכו'). בשונה מעיצוב פנים, הום סטיילינג מתמקד בשינויים אירעיים שיכולים לקרות בין רגע. אין צורך בשבירת קירות או שינויים מבניים – בעזרת חידוש רהיטים, צביעת קירות וקומפוזיציה נכונה של עצמים בחלל, ניתן לקבל תוך זמן קצר מראה חדש ואטרקטיבי לבית שיתאים בדיוק לאופי דייריו. תופתעו לגלות את גודל השינוי שיווצר לאחר שתזיזו את הרהיטים מעט או תשנו את צבע הריפוד, עוד לפני שמיהרתם ללכת לקנות חדש!

בית שעבר הום סטיילינג מקצועי זוכה לתשבוחות רבות מצד אורחיו; במינימום מאמץ והשקעה ובמקסימום סטייל, תוכלו להינות מחלל פנים מזמין, נעים ומעוצב בדיוק לטעמם האישי.

הום סטיילינג – ככה עושים את זה

    1. פגישה ראשונה: היכרות ותכנון לפני הכל, חשוב שצוות הלבשת הבית יכיר את דיירי הבית ויבין מה הם רצונותיהם וצורכיהם ממנו כמו מה הם הדברים אותם הם אוהבים ומה הם הדברים שפחות על מנת להתאים את הלבשת הבית בדיוק לטעמם האישי; לאחר מכן יש לבחון את מגבלות ויתרונות הבית בכדי להתאים את העיצוב במדויק. במהלך הפגישה צוות ההום סטיילינג יתרשם מהקיים הנוכחי בתוך הבית על מנת לקטלג מה ניתן לשדרג, מה ניתן להעיף ומה ניתן להשאיר כמו שהוא.
    1. פגישה שניה: בניית תוכנית עיצובית ביחס לתקציב לאחר שצוות הלבשת הבית ישכלל את כל הנתונים שאסף בשלב הקודם, הגיע החלק המעניין: הרכבת תכונית עיצובית בהתאם לתקציב הלקוח, תוך התייחסות לבקשות וצרכים אישיים כמו ביעת קירות, בחירות ריהוט ועוד. בחירה בצוות הום סטיילינג מקצועי תבטיח לכם תוכנית עבודה שתמצא את התקציב שלכם בצורה הטובה ביותר עבורכם, כך שתרגישו שחלום הופך למציאות!
  1. שלב הביצוע –  פשוט מיישמים את המסקנות מהפגישות הראשונות, מוציאים את תוכנית העיצוב לפועל; צוות הום סטיילינג מקצועי ידאג לעשות עבורכם את כל הסידורים: חנויות רהיטים, תופרת, אקססוריז, טמבוריה ועוד. כיוון שהום סטיילינג הוא לא רק שילובי צבעים נכונים אלא גם התייחסות לגודל וצורת החלל, יש להתחשב בהרבה פרמטרים כאשר ממקמים בו אובייקטים – כגון מיקום הפתחים בחדר, תנועת הדיירים בבית, צבעי הקירות וכו';

לסיכום, תהליך הלבשת הבית הוא תהליך קצר ומהנה שבסופו מתקבלות מרהיבות ומזמינות! הבית שהכרתם עד כה איננו ובמקומו עומד מבנה יפהפה ומותאם עבורכם באופן אישי, כך שתרגישו הכי בבית שאפשר 

רוצים לדעת עוד?

השאירו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם!