הום סטיילינג לפינה המשרדית שלכם בבית

רוצים לשתף?

כשאני כותבת 'פינת עבודה ביתית' מה התמונה שעולה לכם לראש? האם היא כוללת שולחן דהוי שקבור מתחת הרים של ניירת? בואו נודה באמת, עם כל הקישוטים מסביב – לעבוד מהבית זו לא המשימה הקלה ביותר לביצוע ועל מנת לעשות אותה על הצד הטוב ביותר צריך לדאוג לתנאי עבודה אידיאליים עבורכם. אז בינינו, כמה אחוזים מהניירות בפינת העבודה שלכם נקיים מכתמי קפה לחלוטין? בואו נהפוך יחד את פינת העבודה שלכם למקום המאורגן וההשראתי ביותר בבית; לא משנה מה מיקומו בבית, אם מדובר בפינה קטנה או חדר של ממש – פינת העבודה צריכה להיות בעלת תנאים אידיאליים על מנת לאפשר לכם למקסם את תפוקתכם. מתחילים!


 

  1. עשו קצת סדר – הרבה מאוד פינות עבודה מתאפיינות בכלי כתיבה מפוזרים על כל רחבי השולחן, דפים וכדורי דפים זרוקים בכל פינה אפשרית וכו'; טיפ שיעזור לכם להרוג שתי ציפורים במכה: גם תפטרו ממדף הג'ינסים שמחכים שתרזו וגם תחסלו את הבלאגן הרודף אחר הפינה המשרדית אחת ולתמיד. גזרו את כיסי הג'ינסים והדביקו על חצי אחד של קרטון הביצוע, חציו השני יכול לשמש כלוח תזכורות ומשימות, מקום לתלות בו פתקים (קרטון ביצוע הוא נעיץ) ובעצם לשמש כ'כלבויניק' למטרות עבודה.  
  2. על מנת לשוות לה תחושת רצינות ולעודד תפוקה – על פינת העבודה לשדר רצינות ועניין, הצבע הלבן יהיה הדומיננטי אך הוא מחייב שילוב של צבעים חזקים ועירניים על מנת לעודד יצירתיות ואפקטיביות. לא כולם יכולים להרשות לעצמם לבנות (או לקנות מלכתחילה) חדר עבודה, על כן הרבה מהאנשים העובדים מהבית ממקמים את פינת העבודה שלהם בנישה משתלבת עם הסלון, מסדרון או חדר השינה. אז נכון, אי אפשר לצבוע עכשיו רבע מהקיר לצבע שונה, אך אפשר להשתמש ברהיטים בעלי גוונים אחידים, כמו למשל כיסא לבן וכרית בצבע חזק ובוהק שישבור את השקט.  
  3. מי שאוהב את המראה האלגנטי מוזמן להישאב אל תוך עולם ה'שחור – לבן – שקוף'; בעזרת משחקי טקסטורות בין חלק למחוספס, חדש וישן אפשר ליצור חלל עבודה מרגיע וממוקד. כסאות רשת לבנים יכולים להוות שבירה מסודרת של העיצוב המוקפד והחלק שמביאים איתם הצבעים לבן ושחור.  
  4. משפטי השראה!! חברים, בואו נודה באמת: זה משמח וזה עובד. הדרך הנפוצה והנוחה ביותר כיום להשאיר משפטי השראה בתודעה היא בעזרת מדבקות קיר; החיסרון הוא שאין באפשרותכם לשנות את המשפטים בתדירות גבוהה, אם בכלל. דרך נוספת ויצירתית היא בעזרת חבל דק ואטבי כביסה מעץ – ניתן בקלות לשנות את המשפט, את מיקום האותיות וכו'.  
  5. רעיון כיפי שאפשר ליישם גם במקומות נוספים בבית – אם בחרתם בספרית עבודה גבוהה בעלת גב, או בסדרת מדפים הומוגנית, אני הייתי ממליצה לצבוע את גב הספריה/חלק מהקיר שמאחורי המדפים בצבע חזק ובעל נוכחות; אם אינכם בטוחים שאתם מעוניינים בצבע שישבור את ההרמוניה אפשר להשתמש באותה המידה גם בטפט ולהסיר בתום השימוש.

לסיכום, עבודה מהבית לא מחייבת אתכם להשאר ב'מוד' ביתי; אתם לא חייבים לשבת עם הפיג'מה וכוס הקפה על הספה, לשבור את הגב ולהרדם אחת לשעה – אפשר גם לעצב את פינת העבודה כך שהיא תשרה עליכם יצירתיות, יעילות וכמובן תשמור על מצב רוח מרומם בהחלט.

רוצים לדעת עוד?

השאירו את הפרטים ואחזור אליכם בהקדם!